CyberPlat

CyberPlat почав приймати платежі в адресу ВАТ “Південна телекомунікаційна компанія” (”ЮТК”). Ця компанія є найбільшим багатопрофільним міжрегіональним оператором електрозв′язку Південного Федерального округу. “ЮТК” є частиною холдингу ОАО “Связьінвест” і входить до числа найбільших операторів загальноросійського масштабу.

Через платіжну систему CyberPlat клієнти ОАО “ЮТК” зможуть сплатити широкий спектр телекомунікаційних послуг: місцевий телефонний зв′язок, доступ до мережі Інтернет, послуги інтелектуальних мереж, кабельне телебачення, дротяне віщання і т.д. Самый шикарный фирменый стиль для вашей фирмы Платежі доступні через широку мережу збуту платіжної системи CyberPlat на всій території Росії, але в першу чергу призначені для клієнтів ОАО “ЮТК” в 11 регіонах, де ця компанія надає свої послуги: республіках Адигея, Калмикія, Кабардино-балкарія, Карачаєво-черкесия, Північна Осетія, Краснодарському і Ставропольських краях, Астраханською, Волгоградською, Краснодарською, Ростовською областях.

Жителі Південного Федерального округу дістали можливість оплачувати сервіси, ВАТ “ЮТК”, що надаються, так само легко і просто, як послуги інших операторів мобільного і фіксованого зв′язку, провайдерів доступу в Інтернет, сервісних компаній ЖКХ і постачальників багатьох інших послуг. Загальне число операторів і провайдерів, що є партнерами CyberPlat, перевищує три сотні, причому серед них велика частка крупних федеральних і міжрегіональних організацій з великим числом клієнтів. ВАТ “ЮТК” стало ще одним з них.


Компанія CyberPlat, будучи на сьогоднішній день лідером на ринку електронних платежів, стала першою крупною платіжною системою, яка надала своїм клієнтам і партнерам можливість прийому платежів на користь ВАТ “ЮТК”.

“CyberPlat - загальноросійська платіжна система. Її партнерами є багато крупних регіональних провайдерів. ВАТ “ЮТК” - ще одна важлива ланка в цьому ланцюзі. Підключення ОАО “ЮТК” до платіжної системи CyberPlat для нас є важливим кроком вперед, оскільки ще в одинадцяти регіонах ми можемо тепер спростити і полегшити оплату популярних і затребуваних телекомунікаційних послуг для їх споживачів”, - відзначив Генеральний Директор ВАТ “Киберплат” Андрій Грібов.