Assist

Blue check.png Дана стаття являється неперевіреним навчальним завданням.
Студент: Demchuk inna
Викладач: Шкодзінський О.К.
Термін до: 10 січня 2011

До вказаного терміну стаття не повинна редагуватися іншими учасниками проекту. Після завершення терміну виконання будь-який учасник може вільно редагувати дану статтю і витерти дане попередження, що вводиться за допомогою шаблону.Assіst – система електронних платежів, що за допомогою банківських або віртуальних пластикових карт дозволяє робити онлайн трансакції в Інтернеті. Будучи мультибанківською платіжною системою, Assіst об’єднує більше половини всіх Інтернет розрахунків Росії по банківських картах.

Система Assіst з’явилась у квітні 1998 року. Її первинне завдання полягало в безпечному й швидкому проведенні онлайн платежів на базі Інтернет-магазина «Ozon». Згодом Assіst була підключена до єдиного процессінгового центру, що поєднував досить велику кількість банківських установ Росії. На певному етапі становлення відбулася трансформація цілей, і система електронних платежів Assіst почала активне залучення банків-партнерів.

До 2003 року в Assіst здійснювалися платежі за допомогою стандартних кредитних карт VІSA і MasterCard. Сьогодні ж клієнтам системи на базі єдиного інтерфейсу доступна можливість здійснення мікроплатежів віртуальними коштами WebMoney, Яндекс.Гроші, Rapіda, e-port і Kredіt Pіlot.

Основна маса клієнтів системи – інтернет-магазини, що одержують можливість одержання коштів з банківських карт і віртуальних гаманців.