Як редагувати статтю

Редагувати сторінку дуже легко — просто натисніть на посиланні «Редагувати» вгорі чи внизу (а також на бічній панелі) сторінки, щоб змінити сторінку, або натисніть на посиланні «Обговорення» а потім на «Редагувати» щоб змінити відповідну дискусійну сторінку. Ці дії повинні привести вас до сторінки, що містить поле редагування з текстом ВіКі-сторінки, який ви можете редагувати.

Внесіть ваші зміни, заповніть поле Коментар редагування і натисніть «Зберегти статтю», щоб зберегти всі зміни. При бажанні ви можете подивитися, який вигляд матиме сторінка, натиснувши «Попередній перегляд». Залежно від вашої операційної системи натискання Enter, якщо поле редагування не активне (курсор в ньому не мигає), може мати такий самий ефект, як натискання «Зберегти статтю».

Будь ласка, використовуйте нейтральну точку зору і вказуйте використані джерела, щоб інші могли перевірити й доповнити вашу роботу.

Інколи зручніше скопіювати текст статті до вашого улюбленого текстового редактора, відредагувати й перевірити написання, а потім перенести текст у редакційне поле браузера. Така практика допоможе вам також мати копію статті, яку ви щойно відредагували, на вашому комп’ютері для подальшіх змін. Деякі редактори можна навчити розпізнавати спеціальний формат тексту статей Вікіпедії.

Після створення нової статті, непогано

  • Відкривши вашу статтю, натистніть Посилання на статтю (ліворуч у панелі інструментів), щоб перевірити статті, що вказують на вашу, і пересвідчитись, що вони очікують саме той смисл який ви надали
  • Використайте кнопку Пошук для запуску пошуку по Вікіпедії заголовку вашої теми (і можливо, варіантів), щоб знайти статті, що згадують її, і зробити з них відповідні посилання;
  • Перевірити відповідні статті у Вікіпедіях іншими мовами, які ви знаєте.