Обговорення:Клапан регулятор витрати

Не потрібно зачіпати регулювання тиску.

Наявна інформація дає тільки уяву про види запірно-регулюючих елементів, що треба ще редагувати і мінімізувати.

Але ще є принципи регулювання якраз витрати, які зовсім не висвітлені.

  • Відредагуйте список Посилань.

добре ~:)

Витрата і тиск це такі речі які одна без другої не йдуть. якщо ми немаємо тиску - немаємо руху - нічого не відбувається - нема витрати - як наслідок клапан взагалі непотрібний. Тиск - викликає витрату, Ви ж на лекції минулого симестру графіки покахували - коли тисск=0 витрата=0. якщо я регулюю тиск- я регулюю витрату.

ННУУУУУ наприклад - маємо краник з водою ним ми регулюємо тиск - зрівнюючи тиск в водопроводі і повітря,- вони не однакові тому виникає рух, цей рух характеризує витрата, допустимо стою я біля краника і проводжу досліди - я можу його відрегулювати так що буде чучуть капати або вааще напряму виливатиме воду, усе залежить від дзюрки в кранику, який вона робить опір тиску. 100 відсотковий опір нічо не капає немі розходу тиск 100 відсотків, опір падає починає капати тиск падає - вот і маємо зозхід.


я творю код під убунтой - вона нерозуміє адекватно керилицю ) а ссилки дієві з вінди для чого їх міняти?? вони ж працюють, я міг поставити в список ссилок QR - код в добавок, це б полегшило життя тим хто має мобільний телефон ) взяв телефон щолкнув і ти вже на первоисточнике)

23.12

Те що Ви виклали вище стосується дроселів. А чисто дросельне регулювання витрати має суттєвий недолік - залежність витрати від перепаду тиску. Клапани-регулятори витрати якраз цю проблему вирішують (звичайно, у певному діапазоні тисків).

Звертаю увагу на мову викладу. Інженери (навіть майбутні) так писати не повинні. Прцюєм над мовою викладу технічних текстів.