GSM модуль

Версія від 23:24, 22 травня 2017, створена Станько Андрій (обговореннявнесок) (Створена сторінка: '''Плата розширення Arduino GSM''' дозволяє Ардуіно виходити в Інтернет через безпровідну мер...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)

Плата розширення Arduino GSM дозволяє Ардуіно виходити в Інтернет через безпровідну мережу GPRS. Для цього достатньо просто підключити модуль до плати Ардуіно, вставити SIM-карту оператора, що надає послугу GPRS, і виконати кілька простих дій. Крім цього, дана плата дозволяє здійснювати голосові дзвінки (для цього знадобиться зовнішній динамік і невелика схема для підключення мікрофона), а також приймати і отримувати SMS-повідомлення.

Загальні відомості

Плата розширення Arduino GSM дозволяє Ардуіно виходити в Інтернет, здійснювати голосові дзвінки, а також відправляти і отримувати SMS-повідомлення. У платі розширення використовується радіо-модем M10 від Quectel (datasheet), взаємодіяти з яким можна за допомогою AT-команд. Бібліотека GSM надає програмісту досить великий вибір функцій і методів для роботи з платою розширення.

Взаємодія з модемом M10 здійснюється з програмного послідовному інтерфейсу за допомогою цифрових висновків 2 і 3. При цьому висновок 2 підключений до висновку TX модему M10, а висновок 3 - до RX. При роботі з модулем на платах Arduino Mega, Mega ADK або Leonardo необхідно дотримуватися цих інструкцій. Висновок модему PWRKEY підключений до 7 висновку Ардуіно.

M10 - це чотиридіапазонний модем, що працює на частотах GSM850MHz, GSM900MHz, DCS1800MHz і PCS1900MHz. У ньому реалізована підтримка протоколів TCP / UDP і HTTP, які працюють за допомогою бездротової технології GPRS. При цьому максимальна швидкість отримання та відправки даних через GPRS дорівнює 85.6 кбіт / с.