Відмінності між версіями «Ультразвукові форсунки»

(Сторінка очищена)
Рядок 1: Рядок 1:
 
+
[[Файл:Мал.1 Ультразвукова Форсунка.png|thumb|right|Мал.1 Ультразвукова форсунка]]
 +
''' Ультразвукова форсу́нка''' (англ. force — нагнітати) — пристрій з одним або декількома отворами для розпилення рідини, яка надходить в нього під дією ультразвукових коливань і тиску.
 +
==Ультразвукове розпилення==
 +
Ультразвукове розпилення по суті один із багатьох видів технологічних операцій.
 +
'''Ультразвукове розпилення''' — процес отримання аерозолів з використанням ультразвуку. Акустичний спосіб отримання аерозолів має ряд переваг перед існуючими — хімічним (конденсаційним) і механічним (дисперсійним), так як сучасна ультразвукова апаратура для розпилення дозволяє значно інтенсифікувати процес, поліпшити якість продукту, замінити громіздкі пристрої компактнішими. При цьому при високій концентрації аерозолю виходить монодисперсний і однорідний за складом факел розпилення із заданим розмірои частинок.

Версія за 03:12, 9 грудня 2015

Мал.1 Ультразвукова форсунка

Ультразвукова форсу́нка (англ. force — нагнітати) — пристрій з одним або декількома отворами для розпилення рідини, яка надходить в нього під дією ультразвукових коливань і тиску.

Ультразвукове розпилення

Ультразвукове розпилення по суті один із багатьох видів технологічних операцій. Ультразвукове розпилення — процес отримання аерозолів з використанням ультразвуку. Акустичний спосіб отримання аерозолів має ряд переваг перед існуючими — хімічним (конденсаційним) і механічним (дисперсійним), так як сучасна ультразвукова апаратура для розпилення дозволяє значно інтенсифікувати процес, поліпшити якість продукту, замінити громіздкі пристрої компактнішими. При цьому при високій концентрації аерозолю виходить монодисперсний і однорідний за складом факел розпилення із заданим розмірои частинок.