Гідравлічна підвіска транспортного засобу

Версія від 16:24, 10 квітня 2016, створена Станько Андрій (обговореннявнесок) (Створена сторінка: (РЕДАГУЄТЬСЯ) Гідравлічна підвіска - вид активної підвіски. Здатна адаптуватися до мін...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)

(РЕДАГУЄТЬСЯ)

Гідравлічна підвіска - вид активної підвіски. Здатна адаптуватися до мінливих умов навантаження. Гарантує комфорт, стабільність і безпеку транспортного засобу під час руху.

Вона укомплектовується особливими деталями конічної форми. Від звичайних амортизаторів гідравлічна підвіска відрізняються тим, що заповнені спеціальним маслом. Також на кожній деталі є кулясті гідроакумулятори.

Гідравлічна підвіска ABC

Гідравлічна підвіска Active Body Control. Активна підвіска Active Body Control (ABC) найдосконаліша система активної підвіски у світі. ABC забезпечує оптимальну динаміку та комфорт за рахунок автоматичної адаптації налаштувань підвіски до тієї чи іншої дорожньої ситуації. Вбудована в ABC додаткова система стабілізації автомобіля при боковому вітрі активізується на швидкості 80 км/год при русі по прямій або незначних поворотах. Активна, швидка корекція траєкторії водієм за допомогою керма відключає систему стабілізації при боковому вітрі. Гідравлічна активна підвіска Active Body Control безпосередньо на автомобілі представлена на рис. 3. Рисунок 3 – Гідравлічна активна підвіска Active Body Control Мікропроцесор для аналізу тієї чи іншої дорожньої ситуації оцінює сигнали від датчиків поперечного, повздовжнього та вертикального прискорення кузова та датчиків тиску в кожній амортизатор ній стійці. Рівень кузова вимірюють датчики, розташовані на важелях передньої та задньої вісі. Для попередження коливань кузову в гідравлічні циліндри амортизаційних стійок подається або відводиться мастило. При цьому змінюється висота верхніх опор стійок, а кузов залишається на попередньому рівні. Гідравлічний насос системи ABC, встановлений на двигун, створює в системі тиск мастила до 200 бар. Завдяки тиску в системі та вбудованим гідроакумуляторам система ABC за частки секунди може зреагувати на виникнення коливань кузова. Встановлені в електрогідравлічних блоках запірні клапани запобігають опусканню кузова під час стоянки. Ефективна система охолодження та запасу мастила доповнює досконалість гідравлічної конструкції системи. Слід відмітити що ресурс даної активної підвіски складає приблизно 400 – 500 тис. км (що є на порядок більше, аніж в підвісці AIRMATIC), але й вона не є вічною.


Переваги

Гідравлічна підвіска спочатку відрізнялася своєю довговічністю. І якщо пневматична система може прослужити максимум 150 тисяч кілометрів, то гідравліка - цілих 400 км.

Крім цього, вона забезпечує найкращу плавність ходу при будь-яких умовах. Гідравлічна підвіска м'якше поводиться на ямах, ніж пневматична. Крім того, ви можете регулювати дорожній просвіт автомобіля, не виходячи з салону. Більше того, міняти кліренс можна на будь-якій швидкості і навіть поворотах. Але це стає можливим лише з третім поколінням системи Hydractive.


Недоліки

Перший недолік ховається в маслі. Справа в тому, що дана рідина застосовується не тільки в підвісці, але і в гальмівній системі і гідропідсилювачі керма, відповідно, якщо відбудеться витік, зламаються відразу три системи.

Також варто відзначити дорожнечу технічного обслуговування. Власне, через це багато сучасних автовиробники і припинили оснащувати свої автомобілі гідравлічною підвіскою.