Відмінності між версіями «Типове положення про службу захисту інформації в автоматизованій системі»
Zahir (обговорення • внесок) (Створена сторінка: {|border=2 style="float: right; margin-left: 1em; margin-bottom: 0.5em; width: 242px; border: #99B3FF solid 1px" |- | '''Прізвище''' || Ковальчук…) |
Zahir (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 12: | Рядок 12: | ||
| '''Група''' || СН-41 | | '''Група''' || СН-41 | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Залікова книжка''' || | + | | '''Залікова книжка''' || ПК-07-010 |
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Версія за 14:28, 20 квітня 2011
| Прізвище | Ковальчук |
| Ім'я | Лариса |
| По-батькові | Ярославівна |
| Факультет | ФІС |
| Група | СН-41 |
| Залікова книжка | ПК-07-010 |